Shitje! 1ZEHTMR të kontrollit të Njësisë për rakord Pamjen më të mëdha

OPG289

Rain Bird

1ZEHTMR të kontrollit të Njësisë për rakord

Digital Display.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

41,14 € tatimore incl.

-5%

43,30 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)1.5
Numri i akumulatorët2
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiuno
Numri i zonave të1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitno
Çelës elektrikno
Numri i programeve të1
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditëno
Numri i refugjatëve2
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Ju mund të automate sprinklers ose nozzles për çorape, apo sistemet e mikro-ujitje të mira për uniformitetin e programimit me këtë dixhitale programues të lehtë për t'u përdorur.

Përveç besueshmëria dhe fuqia për përdorim në një mjedis të jashtëm gjatë gjithë sezonit, këtë profesionale programues ofron karakteristika të sofistikuar për ujitje pa probleme.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)1.5
Numri i akumulatorët2
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiuno
Specifiche tecniche
Numri i zonave të1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitno
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të1
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditëno
Numri i refugjatëve2
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar