11000EZ të kontrollit të Njësisë për rakord Pamjen më të mëdha

11000EZ

Galcon

11000EZ të kontrollit të Njësisë për rakord

Thjeshtuar karakteristika.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 32 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 32 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,32 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

32,48 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët1
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiuno
GaranciDy vjet

Më shumë info

Kontrollues 11000EZ janë të thjeshtë për t'u përdorur në sajë të tyre të programimit në 3 faza.

Projektimin dhe instalimin për të dy vertikale dhe horizontale.

Ekran LCD ju lejon për të thjeshtë të programimit duke përdorur menynë paraprakisht.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët1
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiuno
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar