9001BT të kontrollit të Njësisë për rakord Pamjen më të mëdha

9001BT

Galcon

9001BT të kontrollit të Njësisë për rakord

Digital Display. Kompatibil me pajisjet Bluetooth.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 38 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 38 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

38,38 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiuno
Javore programimitsi
GaranciDy vjet

Më shumë info

Kontrollues Galcon 9001BT mund të jetë e programuar për të dalë të ujitjes apo shi.

Kohëzgjatja mund të jetë vendosur nga një minutë deri në dymbëdhjetë orë. Kontrollues ju lejon për të vendosur oraret javore, dhe nisje mund të jetë deri në katër ditë. Kontrollues lejon funksionimin në manual ose në formë elektronike.

Funksionimin e kontrollues është i thjeshtë me butonin e manualin e operimit. Karakteristikat përfshijnë opsionin për të pezullimit, shi-off dhe një të brendshme filtër instaluar brenda kontrollues.

Një tregues ju paralajmëron kur e baterisë alkaline 9 V kontrollues ju shkarkoni. Jeta e baterisë është deri në një vit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiuno
Programmazione
Javore programimitsi
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar