TAP-TIMER për kontrollin e Njësisë për rakord Pamjen më të mëdha

TTT-9V

TORO Irrigazione

TAP-TIMER për kontrollin e Njësisë për rakord

Digital Display.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 38 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 38 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

38,38 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët1
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiuno
Numri i zonave tëNjë
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitasnjë
Çelës elektrikno
Numri i programeve të1
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditëno
Numri i refugjatëveTetë
GaranciDy vjet

Më shumë info

Elektronike, trokitni lehtë mbi Sahat, të qëndrueshme, dhe ushqehet nga një bateri.

Me shumë programe, dhe një diafragmë valve dhe një solenoid, efikase dhe të integruar mënyrë, Toro trokitni lehtë mbi timer është një i besueshëm dhe i përshtatshëm zgjidhje për zorrën fund të ujitjes kontrollit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët1
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiuno
Specifiche tecniche
Numri i zonave tëNjë
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitasnjë
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të1
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditëno
Numri i refugjatëveTetë
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...