TDC - Kontrollues me dy tela sistem deri në 100 stacione Pamjen më të mëdha

CDEC-SA-100

TORO Irrigazione

TDC - Kontrollues me dy tela sistem deri në 100 stacione

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2119 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2119 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 21,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

2 119,93 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetTensione di rete
Prodhimit të tensionit38 VCA
Drive solenoidbistabile
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Modularesi
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave të100
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektriksi
Numri i programeve të10
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve6
Gjerësia (cm)35.6
Lartësia (cm)33.0
Thellësia (cm)15.2
Garancisi

Më shumë info

Dy litar të sistemit (TDC) është një alternativë afatgjatë dhe efektive në aspektin e kostos tradicionale të ujitjes sistemet e kontrollit të wired.

Duke përdorur një 2-teli rrugë për të komunikuar me të varrosur decoders, TDC është edhe rezistente, të lehtë për të instaluar dhe të lehtë për të zgjeruar.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetTensione di rete
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit38 VCA
Drive solenoidbistabile
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Caratteristiche essenziali
Modularesi
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave të100
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektriksi
Programmazione
Numri i programeve të10
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve6
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)35.6
Lartësia (cm)33.0
Thellësia (cm)15.2
Default
Garancisi

Shkarkuar