DDC-6-220-OD - Njësi-6 stacione në natyrë Pamjen më të mëdha

DDC-6-220-OD

TORO Irrigazione

DDC-6-220-OD - Njësi-6 stacione në natyrë

Ecu programues për ujitje nga i jashtëm 6 stacione.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 160 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 160 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,60 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

160,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetTensione di rete
Prodhimit të tensionit24 VCA
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave tëGjashtë
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitju
Çelës elektrikju
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëveTre
Gjerësia (cm)22.0
Lartësia (cm)17.8
Thellësia (cm)8.9
Pesha (Kg)1.14
GaranciDy vjet

Më shumë info

Edhe pse e vogël në madhësi, programuesit DDC bashkangjitni të shumta funksionet që i bëjnë ato interesante nga këndvështrimi ekonomik për të gjithë rezidenciale aplikimet.

Menaxhimi i kohës së ujitjes është shumë reja: duke përdorur paraprakisht sezonale që ju të merrni një e rëndësishme si e ujit të sigurt të kursimeve.

Programues DDC dallohet edhe nga të teknologjisë dixhitale zgjedhur që udhëzuesin e përdoruesit të fundit në të gjitha fazat e programimit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetTensione di rete
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VCA
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave tëGjashtë
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitju
Çelës elektrikju
Programmazione
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëveTre
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)22.0
Lartësia (cm)17.8
Thellësia (cm)8.9
Pesha (Kg)1.14
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar