DDC-4-220-OD - Kontrollues 4 stacionet në natyrë Pamjen më të mëdha

DDC-4-220-OD

TORO Irrigazione

DDC-4-220-OD - Kontrollues 4 stacionet në natyrë

Ecu programues për ujitje nga i jashtëm 4 stacione.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 14 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 14 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,40 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

147,73 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetTensione di rete
Prodhimit të tensionit24 VCA
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave të3
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektriksi
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve3
Gjerësia (cm)22.0
Lartësia (cm)17.8
Thellësia (cm)8.9
Pesha (Kg)1.14
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Edhe pse e vogël në madhësi, programuesit DDC bashkangjitni të shumta funksionet që i bëjnë ato interesante nga këndvështrimi ekonomik për të gjithë rezidenciale aplikimet.

Menaxhimi i kohës së ujitjes është shumë reja: duke përdorur paraprakisht sezonale që ju të merrni një e rëndësishme si e ujit të sigurt të kursimeve.

Programues DDC dallohet edhe nga të teknologjisë dixhitale zgjedhur që udhëzuesin e përdoruesit të fundit në të gjitha fazat e programimit.

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetTensione di rete
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VCA
Caratteristiche costruttive
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave të3
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektriksi
Programmazione
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve3
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)22.0
Lartësia (cm)17.8
Thellësia (cm)8.9
Pesha (Kg)1.14
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar