CUSTOM COMMAND - Kontrollues 24-stacioni Pamjen më të mëdha

CC-P24-50H

TORO Irrigazione

CUSTOM COMMAND - Kontrollues 24-stacioni

Briggs & Stratton 500E SERI OHV
Tërhiqem starter
Vetë-propelled - single Shpejtësi
Mbledhja, e pasme shkarkimit, mulching fakultative
Prerje: 42 cm
Çelik të sheshtë
Kapaciteti i grumbullimit: 60 litra
Garancia 2 vjet

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 625 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 625 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,25 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

625,76 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Custom Komanda Seri ofron lehtësi dhe fleksibilitet për aplikimet komerciale.

Lehtësinë e përdorimit, fleksibilitet më të madh janë ndërtuar me transportueshmëri, mbivendosjen e programeve, dhe një shumëllojshmëri të gjerë të stacioneve nga 9 deri në 48.

Falë maksimale elektrike rritje mbrojtjen e saj gamë të çmimeve, modeli Toro Porosi Komandës siguron qëndrueshmëri dhe performancë të lartë në një fuqishme, programues të nivelit të biznesit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Shkarkuar

Manuale Custom Command

Doracaku i përdorimit me udhëzime për montimin dhe përdorimin e programuesit CUSTOM COMMAND në 12, 15, 18, 24 stacione të sistemit të ujitjes TORO.

Shkarkuar (330.85k)