NK 4/6-N - submersible Pompë elektrike me tre faza nga 400 V Shfaq të madhe

NK 4/6 (10m) - submersible Pompë elektrike me tre faza nga 400 V

NK 4/6 400/415 V 10m

Produkt i ri

Prurjes deri në 120 l/min (7.2 m3/h). Kreu deri në 105 m. Motor 2.2 Kw (3 HP). 10 metra kabllo.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 331 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 331 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,31 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

331,38 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E submersible pompë PEDROLLO NK 4/6 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 50 g/m3.

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëri, ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër në familje, civile, bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, për ngritjen e presionit, etj.,

Modele të performancës dhe NK

LLOJI
tre-fazor
NK 2/2
NK 2/3
NK 2/4
NK 2/5
NK 2/6
E NK-4/3
NK 4/4
NK 4/5
NK 4/6
NK 8/3
NK 8/4
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)2
Thithjen në 400V (NJË)3.2
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)24
Max kokë. (m.)80
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers6
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrolloninjë
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)61.7
Diametri (cm)13.5
Pesha (kg)18.8
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Fletë teknike NK

Karakteristikat e ndërtimit dhe operimit, kthesat e punës, kufijtë e përdorimit dhe dimensionet e pompave të serive Pedrollo NK.

Shkarkime (512.65k)