NKm 2/4 (10m) - submersible Pompë e vetme të fazës Shfaq të madhe

NKm 2/4 (10m) - submersible Pompë e vetme të fazës

NKm 2/4 10m

Produkt i ri

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kreu deri në 63 m. Motor 0.75 Kw (1 HP). 10 metra kabllo.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 297 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 297 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,97 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

297,62 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E submersible pompë PEDROLLO NKm 2/4 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 50 g/m3.

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëri, ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër në familje, civile, bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, për ngritjen e presionit, etj.,

Modele dhe performanca të NKm

LLOJI
të vetme-faza
NKm 2/2
NKm 2/3
NKm 2/4
NKm 2/5
NKm 2/6
NKm 4/3
NKm 4/4
NKm 4/5
NKm 4/6
NKm 8/3
NKm 8/4
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)6.2
Capacitor20 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)31
Max kokë. (m.)63
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1 ”1/4
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers4
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e presionit
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)54.3
Diametri (cm)13.5
Pesha (kg)16.1
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Fletë teknike NK

Karakteristikat e ndërtimit dhe operimit, kthesat e punës, kufijtë e përdorimit dhe dimensionet e pompave të serive Pedrollo NK.

Shkarkime (512.65k)