RBY-200MX - zëvendësim Fishek, çelik inox 75 mikron Pamjen më të mëdha

RBY-200MX

Rain Bird

RBY-200MX - zëvendësim Fishek, çelik inox 75 mikron

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

6,56 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Zëvendësimi fishek, çelik inox 75 mikron.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...