TBC-HH - Telekomandë Pamjen më të mëdha

TBC-HH

TORO Irrigazione

TBC-HH - Telekomandë

Për ecu TORO TBCWP.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 227 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 227 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,27 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

227,94 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Të largët që ofron aftësinë për të kontrolluar Centalina TBCWP deri në 23 metra larg.

Komunikimi nëpërmjet infra të kuqe ose në radio.

Aftësia për të ruajtur deri në 100 programe.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Shkarkuar