LNK - WiFi Modul Pamjen më të mëdha

LNKWIFI

Rain Bird

LNK - WiFi Modul

Formën LNK WiFi lejon përdoruesit për të largëta të lidhur në qarqet e programuesve, Shi Zog i PQV-Mua ose PQV-RZXe duke përdorur një telefon celular pajisje të pajtueshme me pajisje Apple iOS ose Android, me qasje në Internet.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 98 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 98 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,98 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

98,04 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


 • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
 •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Dizajni plug-and-play të thjeshta

 • Projektuar për të punuar me programuesit tashmë të instaluar
 • Për të rinovuar programuesit ekzistuese, ju do të duhet për të plug modul LNK WiFi në ndihmëse të portit dhe të hapur app
 • Ajo punon si në qoftë se unë ishin të pranishëm në vend dhe ofron qasje të plotë në sistemin e vaditjes, kur ju jeni jashtë zyrës

Dizajni të avancuara app

 • App është e lehtë për t'u përdorur: ofron të gjitha qasje të nevojshme dhe të dëshirueshme nga përdoruesit
 • Karakteristika profesionale që lejojnë menaxhimin e shumë vende të mirëmbajtësit e gjelbër.
 • Njoftimet e integruar të ofrojnë qasje të lehtë të problemeve, për të lehtësuar menaxhimin e ndihmës dhe përvojë në rastin e të akullt kushtet.

Ujë për të shpëtuar

 • Automatike rregullimet e bazuara mbi të motit dhe ju lejon të automatikisht të modifikuar lotim herë në ditë për të ruajtur deri në 30% e ujit
 • Programimi aftësitë e jashtëzakonshme e projektuar për të reduktuar efektet e më të rrepta kufizime për përdorimin e ujit
 • Qasje të menjëhershme ju lejon të menaxhuar sistemin në kohë reale

Menaxhimi shumë vende të thjeshtë

 • Projektuar për mirëmbajtës të gjelbër që janë drejtuese të shumta programuesit dhe faqet
 • Ju lejon të shpejt të grupit programuesit sipas lokalitetit, nën-ndarja, adresa, ose procese të tjera të zbatuara nga kompani të
 • Rritet efikasiteti i teknikë dhe thjeshtëson menaxhimin e ndihmës dhe on/off sezonale të bimëve.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar