TSM-4 - add-on Module me 4 stacionet. Pamjen më të mëdha

TSM-4

TORO Irrigazione

TSM-4 - add-on Module me 4 stacionet.

Për kontrollues TORO TMC-424. Standardi modul.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,60 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

60,02 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Add-on module standard për TMC-424

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...