REL-BIST - Relè per programmatori DDCWP Pamjen më të mëdha

REL-BIST

TORO Irrigazione

REL-BIST - Rele për programuesit DDCWP

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 29 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 29 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

29,70 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Rele bistable 9V REL-BIST për lidhjen e kontrollit të njësive të baterisë DDCWP të qarqeve elektrike lloj pompa, dritat, burimeve dhe më shumë.

Maksimale të punës tensionit në kontaktet 48V ac.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet