TSM-8H - shtesë Modul nga 8 stacione. Pamjen më të mëdha

TSM-8H

TORO Irrigazione

TSM-8H - shtesë Modul nga 8 stacione.

Për kontrollues TORO TMC-424. Rezistencë të lartë ndaj overvoltages.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 141 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 141 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,41 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

141,82 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Add-on module të lartë të rezistencës overvoltage për TMC-424.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !