MBO065 - Teh PX3 për lëndinë mower prerë 46 cm Pamjen më të mëdha

MBO065

McCulloch

MBO065 - Teh PX3 për lëndinë mower prerë 46 cm

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 22 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 22 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,22 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

22,25 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Në teh të mower janë dëmtuar mund të shkaktojë tepruar dridhje, ndërsa ata të konsumuar për të krijuar parregullt harton në lëndinë tuaj.

E blades e lëndinë mower mund të jetë e mprehur disa herë për të zgjatur jetën e saj dhe të sigurojë që lëndinë tuaj është prerë në mënyrë të balancuar para nevojë për zëvendësim të plotë. Ky zëvendësim teh të kualitetit të lartë metalike do të ju ndihmojë të veprojë tuaj mower në kulmin e performancës!

Teh metalik është me cilësi të lartë për lëndinë mowers McCulloch, me prerje PX3.

Teh gjatësi 46 cm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !