Unazë në zorrën 16-18 mm Pamjen më të mëdha

GT-ST

Irridea

Unazë në zorrën 16-18 mm

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

0,17 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Unazë në zorrën 16-18 mm për tub polietileni.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...