Çmim të reduktuar! MT 1 - mekanike Litër-counter për naftë Pamjen më të mëdha

MT 1

Pedrollo

MT 1 - mekanike Litër-counter për naftë

Automat armë me çorape elastike

Rekomanduar në bashkim elektrike lloj CK

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

126,88 € tatimore incl.

-20%

158,60 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Mekanike litër-counter për CKM50.

Të pjesshme: 5 shifra.

Total: 6 shifra.

Varg min-max [l/min]: 10-150.

Mund të përdoret për të gravitetit: po.

Saktësinë [%]: ± 1.

Repeatability [%]: 0,2.

Dil pozita: lart, poshtë, djathtas, majtas.

Input - Output [OSHB/G]: 1" F.

Lëngjet lejohet: Diesel.

Lëngjet nuk lejohet: me Gaz, Alkooli, Benzinë, Ujë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !