Kabëll për pompë, 1.5 m 3x0.75 me schuko plug Pamjen më të mëdha

H05 VV-F

Pedrollo

H05 VV-F Kabllo për të pompë, 1.5 m 3x0.75

Me schuko plug.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,02 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

2,39 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Kabllo me schuko plug 150 cm gjatësi dhe seksion kryq 3x0.75 mm2. Të përshtatshme për lidhjen e sipërfaqes pompave me energji elektrike të rrjetit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...