VR 1.25 - jo-kthimi Valve 1 1/4" Pamjen më të mëdha

VR 1.25

Pedrollo

VR 1.25 - jo-kthimi Valve 1 1/4"

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

9,48 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Jo-kthimi valve është një pajisje e funksionimit të një-mënyrë, ajo lejon për të shmangur kthimin e fluide nën presion.

Gjeni natyrore për të përdorur në sistemet e ujit të pijshëm, rritjen e ujit, ngrohjes, termike në stacionet e energjisë, ngrohjes, gjeneratorë (kaldaja, dru kaldaja, pompa e nxehtësisë), diellore, sistemet e ujit, industriale dhe bujqësore në përgjithësi.

Hidraulike të nënshkruar me të brendshme është kryer me anë të forcave të ushtruar nga një pranverë dhe nga presioni i lëngët mbi gasket, që e bën atë, madje edhe kundër presionit minimale. Përveç kësaj, forca e pranverës lejon valvul për të pushtuar një tipar universal në lidhje me instalimin pozicion.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...