VF 1.25 - në fund Valve, 1 1/4" Pamjen më të mëdha

VF 1.25

Pedrollo

VF 1.25 - në fund Valve, 1 1/4"

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 8 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 8 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,08 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

8,36 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Fund valve është një pajisje operacion është unidirectional, ajo lejon për të shmangur kthimin e fluide nën presion.

Duke i lejuar filtrimin e lëngjeve në të cilën është zhytur, ajo është e natyrshme për të përdorur në sistemet për thithje të nxehtë dhe të ftohtë të ujit nga puset apo të mbledhë dhe në sistemet e ujit në përgjithësi.

E pajisur me çelik filtër të këmbyeshme.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...