RPS 1 - Kit kabllo kryqëzim të rrëshirë hedh 4x2.5 mm2 Pamjen më të mëdha

RPS 1

Pedrollo

RPS 1 - Kit kabllo kryqëzim të rrëshirë hedh 4x2.5 mm2

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 30 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 30 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

30,59 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Kit kryqëzim kabllo hedh rrëshirë 3M për kabllot me seksion deri në 4x2.5 mm panele.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar

Scheda tecnica kit resina 3M

Caratteristiche del prodotto e istruzioni di installazione del kit a resina colata 3M.

Shkarkuar (509k)