TFG 5. Tub fleksibël 1" në çelik inox 50 cm Pamjen më të mëdha

TFG 5

Pedrollo

TFG 5 . Tub fleksibël 1" në çelik inox 50 cm

Me bërryl. Një gjatësi 50 cm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

7,83 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Tub fleksibël 1" në çelik inox me bërryl 50 cm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...