XR50032345 - lidhja me Kabllo, duke e akuzuar stacioni Landroid Pamjen më të mëdha

XR50032345

Worx

XR50032345 - lidhja me Kabllo, duke e akuzuar stacioni Landroid

Ky produkt nuk është më në magazinë

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 27 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 27 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,27 € .


27,36 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Lidhje kabllor për ngarkimin e robot Landroid e Worx. Kabllo me gjatësi 10 metra.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...