XR50034352 - Furnizimi me energji elektrike për bazë Landroid S Pamjen më të mëdha

XR50034352

Worx

XR50034352 - Furnizimi me energji elektrike për bazë Landroid S

Për Landroid S modele WR090S, WR091S, WR092S, WR101SI.1, WR102SI.1, WR103SI, WR104SI.1, WR105SI.1, WR106SI.1, WR111MI.

Më shumë detaje

Ky produkt nuk është më në magazinë

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 54 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 54 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,54 € .


54,08 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Furnizimi me energji elektrike akuzuar bazë për robot mower Landroid S e Worx modele WR090S, WR091S, WR092S, WR101SI.1, WR102SI.1, WR103SI, WR104SI.1, WR105SI.1, WR106SI.1, WR111MI. Kabllo gjatësi 10 metra.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !