Solenoid 24V për konvertim elektro-hidraulike EHC Pamjen më të mëdha

89-5985

TORO Irrigazione

Solenoid 24V për konvertim elektro-hidraulike EHC

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 48 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 48 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,48 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

48,43 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Solenoid 24-Volt converter elektro hidraulike TORO EHC.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...