EZReg presion Rregullatorit për solenoid valve Shfaq të madhe

EZReg presion Rregullatorit për solenoid valve

EZR-100

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 53 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 53 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,53 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

53,11 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Presion rregullatorit për valvula seri P150, dhe P220.

Ai rregullon presionin e prodhimit të valvulave të saktë vlerën e 0.3 për 7 bar.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...