118-5983 - Solenoid 24V ac Shfaq të madhe

118-5983 - Solenoid 24V ac

118-5983

Produkt i ri

Për solenoid valvula TORO EZ-Flo Plus, TPV, P220.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 17 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 17 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

17,01 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Solenoid 24V ac për ellettrovalvole e TORO Ujitjes seri EZ-Flo Plus, TPV, dhe P220.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...