DCLS-P latching Solenoid për valvula TORO Shfaq të madhe

DCLS-P latching Solenoid për valvula TORO

DCLS-P

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 24 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 24 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,24 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

24,27 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Latching solenoid për elettrovavole BULL mod: EZ-FLO II - EZ-FLO plus - TPV

E solenoid DCLS-P mund të përdoret me programuesit e serisë DDC WP, ose në qoftë se solenoid valve është e lidhur me një kontrollues mbi bateri.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...