Shitje! TRO049 - ngarkimit të Pjerrëta për udhëtim-në mower Pamjen më të mëdha

TRO049

McCulloch

TRO049 - ngarkimit të Pjerrëta për udhëtim-në mower

Mund të jetë e kombinuar me të gjitha traktorë McCulloch. 2 metra në gjatësi.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

107,35 € tatimore incl.

-25%

143,13 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Ngarkimit të pjerrëta për përdorim deri në një lartësi prej 70 cm.

E ndërtuar në alumin, rezistent ndaj motit.

Madhësia 200x2000x50 mm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...