Stabilizator për spërkatës TS90 Pamjen më të mëdha

STAB-SC90

TORO Irrigazione

Stabilizator për spërkatës TS90

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 24 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 24 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,24 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

24,28 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E stabilizator për të aplikuar për sprinklers TS90 vendosur jashtë fushës.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...