570CV - Valvul kontrolloni për 570Z Pamjen më të mëdha

570CV

TORO Irrigazione

570CV - Valvul kontrolloni për 570Z

Valvul kontrolloni për spërkatës Toro 570Z

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

0,40 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Valvul kontrolloni për spërkatës TORO 570Z.

Parandalon zbrazja e tubave nga spërkatës sistemi është i palëvizshëm, kur toka është në një shpat.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...