PEDERAST të KUPËS Portazolle për rotorë 8005 Pamjen më të mëdha

SOD CUP

Rain Bird

PEDERAST të KUPËS Portazolle për rotorë 8005

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 47 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 47 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,47 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

47,12 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Kit Pederast Kupë, Shi Zogu është përdorur për shpërndarjen e sintetike turf në kapak të rotor seri Shi Zog 8005.

Kjo lejon për instalimin pothuajse të padukshme për aplikime të tilla si fushat sportive.

E guximshëm ndërtimin e kapelë të kit Pederast FILXHAN 8005 siguron qëndrueshmëri maksimale, për të siguruar sigurinë maksimale e lojtarit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...