FLAG50 sinjal të Flamurit 10x12 cm kuqe Pamjen më të mëdha

FLAG50

TORO Irrigazione

FLAG50 sinjal të Flamurit 10x12 cm kuqe

Lartësi 50 cm.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

0,16 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Sinjal flamurin për sprinklers fshehur në madhësinë 10x12 cm. Lartësi 50 cm.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...