QSM 100 - elektrike panel për të vetme-faza e pompë elektrike 1 Pamjen më të mëdha

QSM 100

Pedrollo

QSM 100 - elektrike panel për të vetme-faza e pompë elektrike 1 HP

Për submersible pompë 4". Me të dhëna për nivelin hetimet. Fuqia: 0.75 Kw (1 HP). Operacioni: manual, automatik. Të dhëna presioni switch/noton kaloni: po. Mbrojtja: mbingarkesë. Kondensator: po.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 135 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 135 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

135,05 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme7
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Fuqia motorike (HP)1 HP
Capacitor35 µF450 VL

Më shumë info

Panele elektrike Pedrollo QSM ndërtuar në vetë-shuarjen e termoplastik materiale.

I pajisur me një të zgjedhur për manualin e operimit dhe automatikisht rregullohet sipas noton kaluar.

Organizuar për lidhje të nivelit hetimet që mbrojnë pompë nga të thatë running.

Modele QSM dhe performanca

LLOJI
të vetme-faza
QSM 050
QSM 075
QSM 100
QSM 150
QSM 200
QSM 300
FUQIA MOTORIKE
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
CAPACITOR
kapacitet
16 µF
20 µF
30 µF
40 µF
50 µF
75 µF
MË TË VLERËSUARAT AKTUALE
Për
5
6
7
10
13
17.5

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme7
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)1 HP
Capacitor35 µF450 VL

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...