QST 750 - elektrike panel për të pompë elektrike, tre faza 7.5 Pamjen më të mëdha

QST 750

Pedrollo

QST 750 - elektrike panel për të pompë elektrike, tre faza 7.5 HP

Për submersible pompë 4" dhe 6". Me të dhëna për nivelin hetimet. Fuqia: 5.5 Kw (7.5 HP). Operacioni: manual, automatik. Të dhëna presioni switch/noton kaloni: po. Mbrojtja: mbingarkesë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 224 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 224 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,24 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

224,58 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Fuqia motoriketrifase
Motor fazën e tanishme15.5
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Fuqia motorike (HP)7.5

Më shumë info

Elektrike Pedrollo QST elektrike për submersible pompa është ndërtuar në termoplastik materiale të vetë-shuarjen.

Korniza është e pajisur me një e zgjedhur për të manual ose automatik operacion (me noton, presioni switch, etj), dhe është e gatshme për lidhje të nivelit hetimet që mbrojnë pompë nga të thatë running.

Në dispozicion në versione të ndryshme të përshtatshme për mbështetjen e karakteristika të ndryshme të pompave, Pedrollo: për motorët nga 0.37 Kw deri ne 30 Kw.

Modelet dhe performancën QST

LLOJI
tre-fazor
QST 050
QST 075
QST 100
QST 150
QST 200
QST 300
QST 400
QST 550
QST 750
QST 1000
QST 1250
QST 1500
QST 2000
QST 2500
QST 3000
QST 4000
FUQIA MOTORIKE
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510
9.212.5
1115
1520
18.525
2230
3040
MË TË VLERËSUARAT AKTUALE
Për
1.7
2
2.5
3.9
4.8
7
9
11.5
15.5
21.5
23.5
27.5
36
45
54
68

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketrifase
Motor fazën e tanishme15.5
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)7.5