Merrni Zbritje
QES 300 - elektrike panel për të pompë elektrike, tre faza 3 HP Pamjen më të mëdha

QES 300

Pedrollo

QES 300 - elektrike panel për të pompë elektrike, tre faza 3 HP

Për të pompë kullimit. Fuqia: 2.2 Kw (3 HP). Operacioni: manual, automatik. Të dhëna lundrues: po. Mbrojtja: mbingarkesë.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 113 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 113 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,13 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

113,41 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Fuqia motoriketrifase
Motor fazën e tanishme6.5
Fuqia motorike (HP)3 HP

Më shumë info

Elektrike paneli është i pajisur me një të zgjedhur për manual ose automatik të operacionit me institucionin për lidhjen e një noton kaloni apo termike mbrojtës është futur në dredha-dredha të kullimit pompa VXC, VXC-F, MP, MP-F.

Modele dhe performanca e QES

LLOJI
të vetme-faza
QES 050
QES 075
QES 100
QES 150
QES 200
QES 300
FUQIA MOTORIKE
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
CAPACITOR
kapacitet
16 µF
20 µF
30 µF
40 µF
50 µF
75 µF
MË TË VLERËSUARAT AKTUALE
Për
5
6
7
10
13
17.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketrifase
Motor fazën e tanishme6.5
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)3 HP