Merrni Zbritje
QAJO 2-TRI/2 - elektronike bordit për grup presioni tre faza Pamjen më të mëdha

QE 2-TRI/2

Pedrollo

QAJO 2-TRI/2 - elektronike bordit për grup presioni tre faza 7.5 HP

Mbrojtjen dhe kontrollin e motorike/vetme fazën pompë me të drejtpërdrejtë të fillojë-up

Më shumë detaje

10 Artikuj

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 276 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 276 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,76 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

276,06 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Fuqia motoriketrifase
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazavesi
Fuqia motorike (HP)7.5 HP

Më shumë info

Korniza përmban një elektronikës bordit që ju lejon për të rregulluar vlerën e tanishme që ndërhyn në mbrojtjen nga overloads dhe nga të shkurtër qarqeve.

Korniza është e rregulluar per lidhjen e 2 presion të hapet dhe një shket nga niveli minimal për të parandaluar thatë drejtimin e pompave.

Tiparet e shpejtësisë në ndërrimin e parë pompë veshje e dytë pompë.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketrifase
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazavesi
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)7.5 HP