KIT ALARMI - elektrike paneli për SAR-in 250 SAR 550 Pamjen më të mëdha

KIT ALLARME

Pedrollo

KIT ALARMI - elektrike paneli për SAR-in 250 SAR 550

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 293 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 293 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

293,37 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Korniza përmban një qark elektronik, një bateri për të vë në lëvizje kuadër, një ndezje të kuqe dhe një sirenë alarmi 90 dB në 1 metër.

Është organizuar për lidhje të një shket të kaluar, përfshirë në kompletin që actuates alarmi kur mbylljen e kontaktit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !