QEM/3-050 - elektrike panel për të pompë elektrike të vetme në Pamjen më të mëdha

QEM/3-050

Pedrollo

QEM/3-050 - elektrike panel për të pompë elektrike të vetme në fazën 0.50 HP

Për submersible pompë nga 3". Fuqia: 0.37 Kw (0.50 HP). Mjetit. Mbingarkesë të mbrojtjes. Capacitor.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 30 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 30 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

30,96 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme5
Amperometricsi
Thatë drejtiminno
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Capacitor12 µF450 VL

Më shumë info

Elektrike Pedrollo QEM/3-050 për submersible pompa 3-inç ndërtuar në termoplastik materiale të vetë-shuarjen.

Korniza e lejon për një kontroll në një nivel bazë, me shtetin e aktivizimit dhe ON/OFF sistemit të mbrojtjes së pompë elektrike nga overloads të shkurtra dhe të qarqeve.

Në dispozicion në versione të ndryshme të përshtatshme për mbështetjen e karakteristika të ndryshme të pompave, Pedrollo: për motorët nga 0.37 Kw deri në 0.75 Kw.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme5
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminno
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Capacitor12 µF450 VL