QEM 050 - elektrike panel për të pompë elektrike të vetme në Pamjen më të mëdha

QEM 050

Pedrollo

QEM 050 - elektrike panel për të pompë elektrike të vetme në fazën 0.50 HP

Për submersible pompë 4". Fuqia: 0.37 Kw (0.50 HP). Operacioni: manual. Të dhëna presioni switch/noton: jo. Mbrojtja: mbingarkesë. Capacitor:

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 30 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 30 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

30,96 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme5
Amperometricsi
Thatë drejtiminno
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Capacitor20 µF450 VL

Më shumë info

Elektrike Pedrollo QEM elektrike për submersible pompa është ndërtuar në termoplastik materiale të vetë-shuarjen.

Korniza e lejon për një kontroll në një nivel bazë, me shtetin e aktivizimit dhe ON/OFF system protection për pompë nga çift rrotullues dhe të krijoni qark të shkurtër-provë.

Në dispozicion në versione të ndryshme të përshtatshme për mbështetjen e karakteristika të ndryshme të pompave, Pedrollo: për motorët nga 0.37 Kw me 2.2 Kw.

Modele QEM dhe performanca

LLOJI
të vetme-faza
QEM 050
QEM 075
QEM 100
QEM 150
QEM 200
QEM 300
FUQIA MOTORIKE
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
CAPACITOR
kapacitet
16 µF
20 µF
30 µF
40 µF
50 µF
75 µF
MË TË VLERËSUARAT AKTUALE
Për
5
6
7
10
13
18

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme5
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminno
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazaveasnjë
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Capacitor20 µF450 VL

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar