EVOLUCIONI-MONO - elektronik të panelit të kontrollit për të Pamjen më të mëdha

EVOLUTION-MONO

Pedrollo

EVOLUCIONI-MONO - elektronik të panelit të kontrollit për të pompë elektrike, të vetme-faza 3 HP

Për submersible pompë 4". Fuqia: nga 0.25 Kw (0.33 HP) me 2.2 Kw (3 HP). Operacioni: manual, auto input kaloni/noton kaloni: po mbrojtjes: min/max tensionit, të pasakta fazën rend, mbingarkesë të thatë, drejtimin, kondensator: fakultative

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 160 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 160 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,60 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

160,41 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme18
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Fuqia motorike (HP)3 HP

Më shumë info

Starter elektronike për një të vetme të fazës pompë, submersible, submersible ose sipërfaqe, me amperometric mbrojtjes, rregullueshme dhe mbrojtjen kundër thatë drejtimin e kontrollit të variacionit të tensionit të motorit te pompes se është e rregullueshme me një makinë prerëse.

Ndezjen bëhet me anë të përgjithshëm derë mbyllje të kaluar dhe të sinjalizuar nga e gjelbërt led.

Nga fillimi i pompë bëhet me mbylljen e kontaktit nga noton apo presionit të kaluar.

Një amperometric mbrojtjen e të rregullueshme me një makinë prerëse siguron mbingarkesë të mbrojtjes.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikemonofase
Motor fazën e tanishme18
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)3 HP

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...