EVOLUTION-TRI / 1 - Panel elektronik për pompë elektrike trefazore Shfaq të madhe

EVOLUTION-TRI / 1 - Panel elektronik për pompë elektrike trefazore 7.5 HP

EVOLUTION-TRI/1

Produkt i ri

Për 4 "pompë elektrike nënujore. Fuqia: nga 0.25 Kw (0.37 HP) deri në 5.5 Kw (7.5 HP) .Punimi: manual, automatik Ndërprerësi i presionit / hyrja e notimit: po. Mbrojtja: min / max tension, sekuencë e gabuar e fazës, mbingarkesë, rrjedhje Kondensator i thatë: opsional.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 216 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 216 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,16 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

216,37 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Fillestar elektronik për një pompë trefazore zhytëse, zhytëse ose sipërfaqësore me mbrojtje të rregullueshme amperometrike dhe mbrojtje kundër funksionimit të thatë, me kontrollin e ndryshimit të motorit të pompës, të rregullueshëm me një makinë elektrike.

Ndezja ndodh me anë të një ndërprerësi të dyerve kryesore të sinjalizuara nga një LED i gjelbër.

Pompë fillohet duke mbyllur kontaktin me anë të një lundruesi float ose presioni.

Një mbrojtje amperometrike e rregullueshme me një makinë prerëse siguron mbrojtje nga mbingarkesa.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëtre faza
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketre faza
Safeties
metërnjë
Thatë drejtiminnjë
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazavenjë
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)7.5

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...