QET 550 - Panel elektrik për pompë elektrike trefazore 5.5 HP Shfaq të madhe

QET 550 - Panel elektrik për pompë elektrike trefazore 5.5 HP

QET 550

Produkt i ri

Për pompën elektrike nënujore 4 "dhe 6". Fuqia: 4 Kw (5.5 HP). Operacioni: manual, automatik. Ndërprerësi i presionit / hyrja e notit: po. Mbrojtja: mbingarkesa.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 104 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 104 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,04 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

104,45 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Paneli elektrik Pedrollo QET për pompa elektrike zhytëse të ndërtuara në material termoplastik të vetë-shuarjes.

Paneli lejon kontroll të nivelit bazë, me statusin e aktivizimit ON / OFF dhe sistemin e mbrojtjes së pompës elektrike nga mbingarkesat dhe qarqet e shkurtra.

Në dispozicion në versione të ndryshme të përshtatshme për të mbështetur karakteristikat e pompave elektrike të ndryshme Pedrollo: për motorë nga 0.37 Kw deri 30 Kw.

Modele dhe performanca QET

LLOJI
tre-fazor
QET 050
QET 075
QET 100
QET 150
QET 200
QET 300
QET 400
QET 550
QET 750
QET 1000
QET 1250
QET 1500
FUQIA MOTORIKE
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510
9.212.5
1115

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëtre faza
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketre faza
Motor fazën e tanishme11.5
Safeties
metërnjë
Thatë drejtiminjo
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazavejo
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)5.5