QSM 300 - Panel elektrik për 3 pompë elektrike njëfazore HP Shfaq të madhe

QSM 300 - Panel elektrik për 3 pompë elektrike njëfazore HP

QSM 300

Produkt i ri

Për pompë elektrike nënujore 4 ". Me hyrje për sondat e nivelit. Fuqia: 2.2 Kw (3 HP) .Punimi: manual, automatik. Ndërprerësi i presionit / hyrja e notimit: po. Mbrojtja: mbingarkesa .Kapacatori: po.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 226 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 226 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,26 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

226,82 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Panelet elektrike Pedrollo QSM të ndërtuara në material termoplastik të vetë-shuarjes.

Pajisur me një selektor për funksionimin manual dhe automatik të rregulluar me notues, ndërprerës presioni.

Përgatitur për lidhje me sondat e nivelit që mbrojnë pompën nga funksionimi i thatë.

Modele dhe performancës QSM

LLOJI
të vetme-faza
QSM 050
QSM 075
QSM 100
QSM 150
QSM 200
QSM 300
FUQIA MOTORIKE
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëfaza e vetme
Linja e tensionit të230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikefaza e vetme
Motor fazën e tanishme18
Safeties
metërnjë
Thatë drejtiminnjë
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazavejo
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)3