QES 400 - Panel elektrik për pompën elektrike trefazore 4 HP Shfaq të madhe

QES 400 - Panel elektrik për pompën elektrike trefazore 4 HP

QES 400

Produkt i ri

Për pompën elektrike kulluese. Fuqia: 3 Kw (4 HP). Operacioni: manual, automatik. Hyrja lundruese: po. Mbrojtja: mbingarkesa.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 117 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 117 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

117,14 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Paneli elektrik është i pajisur me një përzgjedhës për funksionimin manual ose automatik me dispozitë për lidhjen e një notuesi ose mbrojtës termik të futur në dredha-dredha të pompave kulluese VXC, VXC-F, MC, MC-F.

Modele dhe performancën e QES

LLOJI
tre-fazor
QES 150
QES 200
QES 300
QES 400
FUQIA MOTORIKE
KWHP
1.11.5
1.52
2.23
34

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëtre faza
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketre faza
Motor fazën e tanishme8
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)4