QE 2-TRI / 2 - Panel elektronik për grupin përforcues trefazor Shfaq të madhe

QE 2-TRI / 2 - Panel elektronik për grupin përforcues trefazor 7.5 HP

QE 2-TRI/2

Produkt i ri

Mbrojtja dhe kontrolli motorik / pompë trefazore me fillimin e drejtpërdrejtë

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 276 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 276 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,76 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

276,06 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Paneli përmban një kartë elektronike që ju lejon të rregulloni vlerën aktuale në të cilën ndërhyn mbrojtja nga mbingarkesat dhe qarqet e shkurtra.

Paneli është projektuar për lidhjen e 2 ndërprerësve të presionit dhe një noti të nivelit minimal për të parandaluar që pompat të mos thahen.

Funksionaliteti i funksionimit alternative të pompës së parë, funksionimit të pompës së dytë.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëtre faza
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketre faza
Safeties
metërnjë
Thatë drejtiminnjë
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazavenjë
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)7.5