QSM 050 - Panel elektrik për pompë elektrike me një fazë 0.50 HP Shfaq të madhe

QSM 050 - Panel elektrik për pompë elektrike me një fazë 0.50 HP

QSM 050

Produkt i ri

Për 4 "pompë elektrike nënujore. Me hyrje për sondat e nivelit. Fuqia: 0.37 Kw (0.50 HP) .Punimi: manual, automatik. Ndërprerësi i presionit / hyrja e notit: po. Mbrojtja: mbingarkesa .Kapacatori: po

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 135 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 135 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

135,05 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Panelet elektrike Pedrollo QSM të ndërtuara në material termoplastik të vetë-shuarjes.

Pajisur me një selektor për funksionimin manual dhe automatik të rregulluar me notues, ndërprerës presioni.

Përgatitur për lidhje me sondat e nivelit që mbrojnë pompën nga funksionimi i thatë.

Modele dhe performancës QSM

LLOJI
të vetme-faza
QSM 050
QSM 075
QSM 100
QSM 150
QSM 200
QSM 300
FUQIA MOTORIKE
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëfaza e vetme
Linja e tensionit të230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikefaza e vetme
Motor fazën e tanishme5
Safeties
metërnjë
Thatë drejtiminnjë
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazavejo
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)00:50
Capacitor20 μF450 VL

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...