QST 050 - Panel elektrik për pompë elektrike trefazore 0,50 HP Shfaq të madhe

QST 050 - Panel elektrik për pompë elektrike trefazore 0,50 HP

QST 050

Produkt i ri

Për pompën elektrike nënujore 4 "dhe 6". Me hyrje për sondat e nivelit. Fuqia: 0,37 Kw (0,5 HP). Operacioni: manual, automatik. Ndërprerësi i presionit / hyrja e notit: po. Mbrojtja: mbingarkesa.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 212 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 212 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,12 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

212,64 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Paneli elektrik Pedrollo QST për pompa elektrike zhytëse të ndërtuara në material termoplastik të vetë-shuarjes.

Paneli i kontrollit është i pajisur me një përzgjedhës për funksionimin manual ose automatik (me noton, ndërprerës presioni, etj.) Dhe është i rregulluar për lidhjen e sondave të nivelit që mbrojnë pompën nga funksionimi i thatë.

Në dispozicion në versione të ndryshme të përshtatshme për të mbështetur karakteristikat e pompave elektrike të ndryshme Pedrollo: për motorë nga 0.37 Kw deri 30 Kw.

Modele dhe performancës QST

LLOJI
tre-fazor
QST 050
QST 075
QST 100
QST 150
QST 200
QST 300
QST 400
QST 550
QST 750
QST 1000
QST 1250
QST 1500
FUQIA MOTORIKE
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
5.57.5
7.510
9.212.5
1115

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëtre faza
Linja e tensionit të400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketre faza
Motor fazën e tanishme1.7
Safeties
metërnjë
Thatë drejtiminnjë
Një krijoni qark të shkurtër në mes të fazavejo
Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (HP)00:50

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...